04.11.2012

Gdzie jest łechtaczka?

Gdzie jest łechtaczka? I dlaczego tak się dziwnie nazywa. Łechtaczka jak sama jej nazwa wskazuje służy do łechtania. Łechtanie łechtaczki powoduje przyjemność kobiecie i może doprowadzić ją do orgazmu.

To gdzie jest łechtaczka?

Łechtaczka znajduje się przy samych wargach sromowych to taki jakby języczek...wystaje taka fałdka skórki:) Słodka taka:) hmm jak dotkniesz to się czuje przyjemnie;) na pewno znajdziesz. Znajduje się dokładnie nad cewką moczową:)

Masturbacja łechtaczki wodą?

Hmmm a próbowałyście wodą?? To tez jest dobra metoda... Powiem tak: Siadacie na skraju wanny, nogi rozchylacie i kierujecie na wargi sromowe strumień wody z prysznica...Na początku radze dać sobie mały,ciepły strumień,lecz po chwili kiedy zacznie się dziać:) poprostu zwiększacie ten strumień i zarazem ciepłość wody... W efekcie końcowym dostajecie orgazmu...Można jeżdzić tym strumyczkiem od góry do dołu itd...Można dawać go bliżej i dalej... Ważne jest,żebyście miały dobrze nogi rozwarte,aby dostęp do cipki był jak najlepszy..do cipki a przede wszystkim do punktu G....Za pierwszym razem długo musiałam czekać aż zacznie sie coś dziać, ale teraz jest coraz lepiej i szybciej dostaje orgazmu... Jest bardzo przyjemnie i to nic nie boli i co najważniejsze to jest dobra metoda dla dziewczyn, które nie chcą przerwać błony dziewiczej;) Skuteczna!! Polecam naprawdę i życzę miłych doznań i efektów:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz