17.10.2012

Nagość w domu

Nagość w domu jest częsta. Najczęściej w łazience podczas kąpieli, gdyż nikt rozsądny nie kąpie się w ubraniu. Wtedy też ubranie się z siebie zdejmuje i jesteśmy nadzy, jak nas Pan Bóg stworzył. Odkręca się wtedy kurek z wodą i zaczynamy się pluskać jak kaczki na stawie. Bierzemy płyn do kąpieli i myjemy wszystkie nasze nagie części ciała, a szamponem do włosów, jak sama nazwa wskazuje, myjemy włosy na głowie. Włosy łonowe, pachowe i na klacie, nogach oraz plecach można myć płynem do ciała, niekoniecznie szamponem.
Kiedy jeszcze nagość w domu bywa obecna? A na przykład podczas seksu kobiety i mężczyzny. Seks również uprawia się na golasa, jakby ktoś nie wiedział i warto o tym pamiętać, abyście się kiedyś nie zdziwili. Dobra, ale po co robi się to nago? Ano dlatego, aby ułatwiony był dostęp do newralgicznych w trakcie seksu narządów ciała. W przypadku faceta mówimy tutaj o prąciu, a w przypadku kobiet - waginy. Obie te końcówki łączą się ze sobą w akcie skruchy, desperacji i rozpaczy oraz dają obojgu partnerom przyjemność w postaci orgazmu. To tyle o nagości w domu. Jak ktoś chce wiedzieć więcej niech pyta.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. z wlasnego doswiadczenia wiem , ze nagosc w domu niekoniecznie musi sprowadzac sie wylacznie do tej higieniczno-seksualnej :)pozdrowionka .

      Usuń